Sprzedaż - Apartament 184 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
1 250 000 €
6793 €/m²
Property 9798 photo 1
Property 9798 photo 2
Property 9798 photo 3
Property 9798 photo 4
Property 9798 photo 5
Property 9798 photo 6
Property 9798 photo 7
Property 9798 photo 8
Property 9798 photo 9
Property 9798 photo 10
Property 9798 photo 11
Property 9798 photo 12
Property 9798 photo 13
Property 9798 photo 14
Property 9798 photo 15
Property 9798 photo 16
Property 9798 photo 17
Property 9798 photo 18
Property 9798 photo 19
Property 9798 photo 20
  • Kod obiektowy 9798
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 184 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,2 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Lokalizacja