Sprzedaż - Działka 10800 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kallithea
320 000 €
29 €/m²
Property 9801 photo 1
Property 9801 photo 2
Property 9801 photo 3
Property 9801 photo 4
Property 9801 photo 5
Property 9801 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka10800 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 47055
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
380 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 49699
  • Metry kw. 9900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 30337
  • Metry kw. 1912 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 4718
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 59240
  • Metry kw. 5750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
320 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 64872
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
380 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 19822
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
330 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 10079
  • Metry kw. 4869 m²
  • Odległość do plaży 240 m
Sprzedaż
336 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2574
  • Metry kw. 29643 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera