Indywidualne i gotowe projekty nieruchomości w Grecji

Jeśli zdecydowaliście się na budowę domu, to z pewnością chcecie by był on wyjątkowy. Najlepiej więc wybrać budowę według indywidualnego projektu. Indywidualny projekt domu jest opracowywany z uwzględnieniem życzeń konkretnego klienta i cech działki budowlanej. Jest to doskonała możliwość stworzenia unikalnego domu, który będzie wyróżniał się formą i oryginalnym układem pomieszczeń. Zanim przejdzie się do realizacji, architekci szczegółowo omawiają z klientem wszystkie niuanse i przedstawiają swoje propozycje. Wszystko jest brane pod uwagę: skład i potrzeby rodziny, okres wykorzystywania domu (stałe lub sezonowe), cechy klimatyczne, topograficzne i geologiczne działki, ukształtowanie terenu. Wiele uwagi przykłada się także do sposobu usytuowania domu: kierunków świata, bliskości innych budynków, drzew, widoku z okien, możliwości aranżacji działki i in. Dzięki temu zamówiony przez Was projekt domu jest dostosowany do Waszych potrzeb, pomysłów i możliwości finansowych. Możemy zrealizować Wasze marzenia o przytulnym, komfortowym, funkcjonalnym i nowoczesnym domu. Jest to główna zaleta indywidualnego projektowania, w przeciwieństwie do gotowych projektów.

 

Typowe projekty

Gotowe projekty dostosowane są do panujących tendencji architektonicznych i norm projektowania w poszczególnych regionach. Są tworzone na podstawie racjonalnych rozwiązań, które były niejednokrotnie realizowane i przeszły próbę czasu. Wszystkie projekty odpowiadają prawu i wymogom budowlanym i architektonicznym. Każdy z nich może być adaptowany do warunków konkretnego regionu i działki. Dotyczy to przede wszystkim fundamentów domu - wzięty pod uwagę musi być konkretny grunt i jego charakterystyka geologiczna. W projekt można wnosić drobne zmiany takie, jak wewnętrzne rozplanowanie, fasada, materiały czy kolory. Specjaliści firmy Grekdom podchodzą indywidualnie do każdego projektu. Dzięki naszym pracownikom dom będzie odpowiadał wszystkim Waszym życzeniom i wymaganiom, a także standardom jakościowym.

 

Przedstawiamy niektóre gotowe projekty, zrealizowane przez firmę Grekdom Development, na których można oprzeć się przy tworzeniu własnego projektu. Możliwa jest zmiana materiałów lub układu pomieszczeń. Po szczegóły należy zgłaszać się do naszej firmy.

 

Kod 145

Dom o powierzchni 157 m2 składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje się kuchnia, jadalnia, salon, toaleta i garaż. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie i główna sypialnia z łazienką. Z każdej sypialni wyjście na werandę. Parter jest funkcjonalnie podzielony na strefę kuchenną, jadalną i gościnną, gdzie znajduje się kominek, a dalej przechodzi w wypoczynkową pergolę. Wyrazistości nadają ściany wyłożone kamieniami i drewniane elementy - wystające krokwie dachowe, belki i kolumny. Dzięki tym materiałom, dom jest solidny i wytrzymały.

Subskrypcja newslettera