Obecne projekty Grekodom Development

 

Bieżące projekty firmy Grekodom Development w roku 2017.

 

 

Bieżący, 2017 rok jest bardzo dynamiczny, mamy wiele planów i projektów, które znajdują się obecnie w trakcie realizacji. Oto niektóre z nich:

 

 

Budowa kompleksu dwupiętrowych domów w Skioni, z których wiele zostało już sprzedanych i przekazanych w formie “pod klucz”. Sprzedajemy także grunty, na których trwają już prace budowlane (obiekty posiadające kod 2197).

 

 

Wykonujemy projekt na budowę domu w Moles Kalives, na Chalkidiki. Złożona jest już cała niezbędna dokumentacja i oczekujemy obecnie na wydanie pozwolenia na budowę. Opracowujemy dokumentację projektową na budowę domu na Krecie. Planujemy budowę dwóch kondygnacji nadziemnych i jednej piwnicy, zagospodarowanie gruntów, stworzenie strefy rekreacyjnej, miejsca na grill i budowę basenu.

 

 

W podobny sposób zaplanowaliśmy pracę z obiektem w Chanioti, który otrzymał już pozwolenie na budowę. Będzie tam wykonany gruntowny remont pomieszczeń wedle nowego projektu, zmieniona fasada budynku, zostaną także wykonane wszystkie prace nad poprawą wyglądu i funkcjonalności restauracji oraz obszar wokół niej.

 

 

Kompleks domów w Siviri jest obecnie na etapie oczekiwania na pozwolenia na budowę.

 

 

Zawarliśmy kontrakt na kosmetyczny remont kompleksu hotelowego na wyspie Evia.

 

 

Doskonała jakość i profesjonalne wykonanie wszystkich rodzajów prac świadczonych przez naszą firmę, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, staranny dobór materiałów oraz  monitoring wszystkich etapów projektu, daje gwarancję najwyższych standardów stosowanych przez Grekodom Development. 

Subskrypcja newslettera