Wybór nieruchomości w Grecji

 

Firma deweloperska Grekodom Development proponuje Państwu zapoznanie się z proponowanymi nieruchomościami, przy zastosowaniu wygodnego filtru. Na stronie firmy Grekodom Development dostępna jest opcja doboru nieruchomości na podstawie najpopularniejszych parametrów:

  • typ nieruchomości (mieszkanie, willa, działka, hotel, biznes, wyspa);

  • region Grecji;

  • odległość od morza;

  • powierzchnia nieruchomości;

  • szacunkowy koszt nieruchomości.

 

Możecie się Państwo zwrócić do specjalistów naszej firmy w biurze w Polsce, albo w centralnym biurze w Salonikach (Grecja). Oprócz tego, nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi do rozmowy przy pomocy wiadomości tekstowych na naszej witrynie (online-konsultant) lub też mailowo.

Korzystając z naszych usług on-line nie tylko otrzymacie Państwo odpowiedzi na swoje pytania, ale również wybierzecie Państwo idealną nieruchomość w Grecji.

Proponujemy także program Grekodom Rozwój, przeznaczony dla osób, które chcą zapoznać się z nieruchomościami w Grecji. Możecie Państwo umówić się na konsultacje w naszym biurze w Polsce lub bezpośrednio z przedstawicielem naszej firmy w Grecji. Usługa obejmuje oglądanie w dzień od 2 do 5 obiektów, w wybranej kategorii (mieszkania, domy) lub różnych kategorii nieruchomości (grunty, domy, kamienice, apartamenty i wille).

Możecie być Państwo pewni, że na wszelkie pytania dotyczące zakupu nieruchomości w Grecji udzielimy odpowiedzi na najwyższym poziomie wiedzy i profesjonalizmu. Grekodom Rozwój gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość usług!

 

Subskrypcja newslettera