Nieruchomości na wyspie Korfu. Sprzedaż i wynajem domów, apartamentów, willi i domów jednorodzinnych

Wyspa Korfu (znana także jako Kerkira) to jedna z najpopularniejszych wysp Grecji, uznane centrum turystyczne, cel miłośników greckiego lata. Korfu jest doskonałym miejscem na odpoczynek. W ostatnich latach wyspa zyskuje na popularności jako całoroczna destynacja. Nieruchomość na Korfu to doskonała lokata kapitału.

 

Недвижимость на острове Корфу

Sezon turystyczny zaczyna się w czerwcu i trwa do października. Wzdłuż wybrzeża znajdują się różnorodne plaże, a w głębi wyspy oliwkowe gaje i sady owocowe.

 

Недвижимость на острове Корфу

Jeśli zdecydowaliście, że Grecja może stać się Waszym drugim domem, managerowie GREKODOM DEVELOPMENT pomogą Wam wybrać nieruchomość. Na Korfu można znaleźć obiekty w różnych kategoriach cenowych, w różnej odległości od morza i kurortów. Wioski położone w pobliżu Kerkiry (stolicy wyspy) są atrakcyjne turystycznie, mają dobrą infrastrukturę i są dogodne dla inwestycji. Uwaga kupujących skupia się także na miejscowościach turystycznych, położonych w innych częściach wyspy:

  • na północy: Dasia, Komeno, Alikes,

  • na południe: Kanoni, Benitses,

  • niedaleko od słynnego kurortu Moraitika położone jest miasteczko Mesongi z małą plażą, tylko 13 km od Kerkiry.

  • w północno-zachodniej części Waszym greckim domem może stać się urokliwy kurort Paleokastritsa, słynący ze srebrzystych piaszczystych plaż.

  • na północy zachodniego wybrzeża, 35 km od Kerkiry położone jest Sidari, gdzie można zostać właścicielem apartamentu w romantycznym miasteczku.

 

Недвижимость на острове Корфу

Kupując nieruchomość na Korfu, możecie wracać do swojego greckiego mieszkania lub willi, kiedy tylko chcecie. Można tu mieszkać przez cały rok. Łagodny śródziemnomorski klimat, latem szczodrze ofiarowuje 28’C a zimą ok. 10’C.

 

Недвижимость на острове Корфу

 

Subskrypcja newslettera