Wizualizacja projektu domu 3D

Rozwój współczesnych technologii pozwala obecnie projektować obiekty budowlane w sposób zarówno szybszy, jak i mniej kosztowny. Najdokładniejszy nawet rysunek nie ma możliwości pokazania tego, co oferuje obecnie grafika trójwymiarowa.

Aby zrozumieć i ocenić, czy projekt architektoniczny, jaki jest Państwu przedstawiany, odpowiada w pełni Państwa oczekiwaniom, trzeba obejrzeć go w procesie wizualizacji.

Komputerowa wizualizacja 3D pozwala podnieść jakość i precyzję wstępnych wariantów projektu. Można z wielką dokładnością ocenić obiekt, co usprawni dalszą pracę nad projektem, eliminując ewentualne niedociągnięcia, czy pomyłki. Trójwymiarowy obiekt jest bowiem łatwiej zmienić, niż już wybudowany budynek.

Profesjonalnie wykonany model gwarantuje lepszą jakość i efektywniejszą realizację projektu budowy domu. Najnowsze programy graficzne pozwolą obecnie zaprojektować każdą przestrzeń Państwa wymarzonego domu lub mieszkania.

Projekt domu w technologii 3D powstaje po ostatecznym uzgodnieniu szkicu projektu, w rzeczywistych wymiarach wziętych z planu topograficznego. Powstaje wówczas płaskorzeźba. Na tym etapie można obejrzeć dom z absolutnie każdego ujęcia perspektywicznego bez żadnych ograniczeń. Dalej przystępujemy do końcowej wizualizacji. Za pomocą grafiki 3D zobaczyć można jak będzie wyglądał dany materiał lub przedmiot we wnętrzu i ocenić wszystkie plusy i minusy przed rozpoczęciem budowy lub remontu.

Przy pomocy nieograniczonych możliwości jakie dają najnowsze programy 3D, tworzymy nie tylko doskonałe jakościowo i realistyczne obrazy Państwa przyszłego domu, ale również filmy z efektem animacji, dźwiękami, wśród różnego rodzaju warunków pogodowych. 

Subskrypcja newslettera