Instalacja wyszukiwarki nieruchomości

Frame – forma wyszukiwania nieruchomości w Grecji, w charakterze bloku, składającego się z parametrów wyszukiwania oraz listy obiektów. Zalecamy umieszczenie go na stronie internetowej poświęconej greckiej nieruchomości lub na dowolnej stronie, najpierw robiąc z niego banner, lub menu witrynywww. Przy kliknięciu na daną nazwę, lub banner, otwiera się strona z naszą wyszukiwarką (Frame).

 

Zainstalowanie tej formy wyszukiwania możecie Państwo powierzyć specjalistom, obsługującym stronę, przekazazując im informację, otrzymaną od naszej firmy. Jeśli zaś administrujecie swoją stroną samodzielnie, proponujemy instalację wg instrukcji:

 

Po podpisaniu umowy z naszą firmą, można przystąpić do instalacji funkcji Frame.

 

Proszę kliknąć na link i zalogować się do systemu, naciskając "Enter".

W oknie, które się pojawi, należy wypełnić pola "Nazwa użytkownika", oraz "Hasło", kopiując je z e-maila otrzymane od naszej firmy. Następnie klikamy na "Login".

Na stronie, która się pojawi, należy teraz kliknąć na Grekodom Account Manager.

Teraz znajdujemy się na stronie ustawień. Należy pamiętać, że pola "Agencja", "Miasto", "E-mail" są już wypełnione i nie podlegają zmianom. Do Państwa dyspozycji pozostaje ustawienie długości ramy (zaleca się umieścić 600-900), wysokość i kolor tła. Parametry te zależą od rodzaju strony www i mogą być później zmienione.

Następnie klikamy na przycisk "Generuj", a następnie na "Zapisz".

Następny krok to skopiowanie linku w ramce. Link ten zawiera informacje o Frame i wprowadza je do kodu html danej strony.

Jeśli nie macie jeszcze Państwo na swojej stronie zakładki „Nieruchomość w Grecji” to trzeba ją utworzyć i podpiąć pod nią przekierowanie na Frame w html.

Teraz można przekierowywać na zakładkę „Nieruchomość w Grecji” z banneru lub menu strony.

Na tym kończymy instalację naszej fukcji Frame.

Życzymy powodzenia w wykorzystywaniu tego narzędzia w pracy z Państwa klientami!

W razie pytań, prosimy o kontakt, chętnie udzielimy Państwu pomocy.

Subskrypcja newslettera