O firmie

FirmaGrekodom Development: usługi i projekty w zakresie budownictwa, sprzedaż nieruchomości w Grecji.

Grecja to jedno z najbardziej atrakcyjnych państw z punktu widzenia lokaty kapitału. Zyskacie nie tylko zadowolenie, ale i korzyści w przyszłości. Osoby, które choć raz odwiedziły ten nadzwyczajny kraj, spotkały się z jego gościnnością, zawsze chcą tu wrócić, a nawet kupują własny kawałek tego kraju: swój dom w turystycznym miasteczku lub apartament z widokiem na morze.

Firma Grekodom Development profesjonalnie rozstrzyga kwestie związane ze sprzedażą, zakupem i budownictwem w Grecji. Nasi specjaliści doskonale znają się na swoim fachu i robią wszystko, by umowy były maksymalnie korzystne dla klienta.

 

Historia firmy

 

Grekodom Development to firma z 10-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości w Grecji. Do niedawna, nasza firma była znana pod nazwą Mouzenidis Real Estate. Przedsiębiorstwo zyskało status jednego z wiodących w sferze nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, a także stało się synonimem solidności, wysokich standardów jakości i działań zorientowanych na klienta.

Od czerwca 2013 r. firma nosi nową nazwę Grekodom Development. Rozszerzony został także zakres usług, projektów i form pracy.

Grekodom Development jest częścią greckiego holdingu Mouzenidis Group, do którego należą firmy z doskonałą reputacją, w tym biuro podróży Mouzenidis Travel.

Nasze biura działają w Salonikach i Atenach, na półwyspie Chalkidiki (Kalithea, Chanoti, Nikiti, Ouranopolis), na wyspach Tasos, Kreta, Korfu (Kerkira), Rodos, w regionie Pieria (Paralia Katerini).

 

Usługi:

Bezpłatne konsultacje na temat zakupu nieruchomości w Grecji

Wybór działek i nieruchomości według zamówienia klienta

Pomoc prawna i konsultacje w zakresie zezwolenia na stały pobyt

Projektowanie, budowa i oddanie nieruchomości

Projekty inwestycyjne w zakresie nieruchomości

Architektura krajobrazu i zagospodarowanie terenu

Zarządzanie nieruchomością w czasie nieobecności właściciela (ochrona, dozór, wynajem)

 

Pracownicy

Nasz zespół składa się z profesjonalistów różnych dziedzin: konsultanci ds. nieruchomości, inżynierowie budownictwa, architekci, dizajnerzy, marketingowcy, ekonomiści, programiści. Specjaliści ds. nieruchomości pracują we wszystkich regionalnych biurach Mouzenidis Travel.

 

Firma Grekodom Development oferuje szeroki wybór nieruchomości, zaczynając od niewielkich mieszkań w miejscowościach turystycznych i kończąc na ekskluzywnych willach na wybrzeżu. Różnorodność cen i miejsc położenia nieruchomości pozwalają uwzględnić indywidualne życzenia klientów.

Ostatnimi laty popularna stała się budowa strzeżonych osiedli zamkniętych, na brzegu morza. Nasi klienci często wybierają także niewielkie przytulne domy wiejskie na wybrzeżu, skąd rozpościera się widok na góry i morze. Najpopularniejszym miejscem jest ostatnio półwysep Chalkidiki, który słynie z czystego morza i plaż, które nagradzane są ekologicznym odznaczeniem - Błękitną Flagą Unii Europejskiej. Eksperci oceniają ten region jako najbardziej perspektywiczny, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.

Nieruchomości w największych miastach Grecji – Atenach i Salonikach, są nie mniej popularne. Setki przedsiębiorców i biznesmenów przyjeżdżają tu regularnie nie tylko w sprawach służbowych i dla nawiązywania nowych kontaktów, lecz także dla wspaniałego wypoczynku na gościnnej greckiej ziemi.

Na południe od Salonik leży Pieria - region z doskonałą infrastrukturą, licznymi zabytkami i piaszczystymi plażami. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości na wyspach Tasos, Kreta, Korfu (Kerkira), Rodod, Mykonos, Santorini, które wyróżniają się pięknem dziewiczej przyrody, cudownym morzem i plażami. Świetny wybór dla miłośników nieruchomości na wyspach.

 

Poznajcie Grecję bliżej! Nasza firma oferuje realty-tour, dzięki którym można zapoznać się z detalami nieruchomości w różnych regionach.

Subskrypcja newslettera