Współpraca z Grekodom Development

Firma Grekodom Development posiada ponad 10 letnie, pozytywne doświadczenie na rynku nieruchomości w Grecji, oferując nie tylko usługi w sferze wyboru konkretnych obiektów, ale również w sektorze budowlanym oraz w dziedzinie inwestycji. Wysoko wykwalifikowani specjaliści naszej firmy zrobią wszystko co tylko możliwe, aby współpraca była jak najbardziej korzystna dla klienta.

Jeśli jesteś przedstawicielem agencji nieruchomości lub pracujesz w branży turystycznej,

Jeśli posiadasz klientów, którzy polegają na Twoich kompetencjach i profesjonaliźmie,

Jeśli chcesz się dalej rozwijać w swojej branży,

Jeśli Twoi klienci są zainteresowani zakupem nieruchomości za granicą i darzą zaufaniem Twoją firmę,

Wówczas my będziemy chętni do współpracy i z przyjemnością wprowadzimy Cię na rynek nieruchomości w Grecji.

 

Biura firmy GREKODOM znajdują się w Salonikach i Atenach, na Chalkidiki, Krecie, Korfu, Rodos, w regionie Pieria. W Rosji GREKODOM posiada przedstawicielstwa w Moskwie, Sankt Petersburgu, Nowosybirsku, Krasnodarze, Jekaterynburgu, Samarze, na Ukrainie - Kijowie, w Kazachstanie w Astanie. Nasze przedstawicielstwa mogą zaspokoić wszelkie wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Aby współpraca była udana, rekomendujemy:

Branie udziału w naszych seminariach organizowanych w biurach;

Skorzystanie z instalacji wyszukiwania (Frame);

Branie udział w naszych informacyjnych wyjazdach połączonych ze zwiedzaniem;

Uczestniczyć w naszych lunchach biznesowych i pozostałych imprezach jakie organizujemy.

 

Krokiem pierwszym do współpracy jest podpisanie umowy z przedstawicielem biura Grekodom. Aby to zrobić należy wysłać do naszego biura zapytanie o możliwościach i rodzajach współpracy lub wypełnić formularz poniżej:

 

Link do formularza

 

Kolejny krok to ustawienie ramki o naszych możliwościach wyszukiwania na swojej stronie internetowej. Teraz Twoi klienci będą mogli zapoznać się z obszerną bazą firm z branży nieruchomości GREKODOM bezpośrednio z Twojej firmy!

Jest to bardzo proste i sprowadza się do umieszczenia pod odpowiednim miejscem określonego kodu na stroniewww. Ponadto nigdzie nie jest zaznaczone, że wyszukiwane i obserwowane obiekty reprezentuje firma Grekodom. Nie ma tam też żadnego odnośnika do naszej firmy. Dla użytkownika końcowego jest to więc baza Twojej firmy, z której może wyszukać najlepsze nieruchomości w Grecji.

System usprawnia także prezentację obiektów klientowi bezpośrednio w Twoim biurze. Klient wybiera obiekty, którymi jest zainteresowany, Ty zaś jesteś jego agentem. Instalacja Frame zapewnia więc duże korzyści, możesz bowiem proponować swoim klientom dużą bazę nieruchomości w Grecji, pod logiem własnej firmy.

Instalacja Frame jest w dodatku bezpłatna!

Bezpłatna jest także dalsza pomoc, albowiem specjaliści oddziału IT naszej firmy w Grecji monitorują poprawność pracy systemu.

Jeżeli posiadasz już bazę danych odnośnie nieruchomości w innych krajach, proponujemy dodawanie do niej naszych obiektów, w tym celu przekażemy Waszym programistom kody html.

Oferujemy również udział w naszych webinarach edukacyjnych. W trakcie ich trwania przedstawimy szczegółowo jak można wykorzystać zalety posiadania nieruchomości w Grecji jako argument na rzecz swoich klientów, opowiemy o prostych i skutecznych narzędziach sprzedaży, jakie stworzyliśmy, oraz podzielimy się pozostałą wiedzą i sekretami udanej, perspektywicznej współpracy w branży nieruchomości i nowych możliwościach, jakie przed nią stoją.

 

Webinary 

Subskrypcja newslettera