Wyjątkowe propozycje od firmy Grekodom

Nowe przywileje dla klientów firmy!

Dla znawców różnych rodzajów nieruchomości, jakie można nabyć w Grecji, firma Grekodom Development oferuje nowy rodzaj usług i zalet współpracy, w formie wyjątkowych propozycji.

 

Przedstawiamy wyjątkowe, ekskluzywne obiekty!

 

Czym wyróżniają się te propozycje?

  • Stosunkiem ceny do jakości

Podstawowym warunkiem przyjęcia danych obiektów do sprzedaży, w ramach wyjątkowych propozycji, jest ich atrakcyjna cena i dobry stan utrzymania. Tylko obiekty najlepsze, łączące kryterium jakości i ceny mogą zostać uznane przez nas za “ekskluzywne”.

  • Gotowością do sprzedaży

Nieruchomości, uznane przez nas za ekskluzywne i wyjątkowe, rozmieszczone w różnych regionach Grecji, zostały gruntownie sprawdzone pod kątem technicznym, jak również prawnym. Już dziś więc mogą Państwo wysłać nam zapytanie i rozpocząć procedurę kupna mieszkania w Grecji!

  • Możliwością skorzystania z profesjonalnych usług prawniczych

Usługi prawnicze bierze na siebie prawny dział naszej firmy.

  • Możliwością uzyskania zniżek i rat

Kupując nieruchomość wybraną z naszych wyjątkowych propozycji, automatycznie otrzymują Państwo zniżki do 30% i dogodne warunki na przebudowę obiektu, naprawę, usługi serwisu posprzedażowego oraz prawnego wsparcia w trakcie całej procedury kupna. Istnieje także możliwość rozłożenia płatności na raty.

Decydując się na zakup domu w śródziemnomorskim klimacie, nad turkusowymi wodami morza Egejskiego, zdobywacie Państwo wymarzone miejsce do życia lub do spędzania wspaniałych wakacji.

 

Eksperci Grekodom polecają Państwu wyjątkowe propozycje: jako wariant dla pobytu stałego, spędzania wypoczynku, rodzinnych wakacji z dziećmi, w grupie przyjaciół itd.

Subskrypcja newslettera