Sprzedany

Sprzedaż - Willa 190 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum
Na zapytanie
Property 1063 photo 1
Property 1063 photo 2
Property 1063 photo 3
Property 1063 photo 4
Property 1063 photo 5
Property 1063 photo 6
Property 1063 photo 7
Property 1063 photo 8
Property 1063 photo 9
Property 1063 photo 10
Property 1063 photo 11
Property 1063 photo 12
Property 1063 photo 13
Property 1063 photo 14
  • Kod obiektowy 1063
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 190 m²
  • Wielkosc gruntu 410 m²
  • Region Ateny
  • Location Ateny - Centrum (Attyka)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1950
  • Liczba pokoi: 4: 1 этаж - 3 спальни и ванная, цокольный - кухня, салон, столовая, туалет, два холла. подвальный - спальня для прислуги, подсобные помещения
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 420 000 € 3107 €/m²
  • Kod obiektowy 37080
  • Metry kw. 457 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 630 000 € 2515 €/m²
  • Kod obiektowy 37081
  • Metry kw. 648 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 800 000 € 5600 €/m²
  • Kod obiektowy 39689
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
760 000 € 2111 €/m²
  • Kod obiektowy 39846
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 49668
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
7 500 000 € 12500 €/m²
  • Kod obiektowy 54556
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 600 000 € 4145 €/m²
  • Kod obiektowy 56836
  • Metry kw. 386 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
3 700 000 € 10277 €/m²
  • Kod obiektowy 57105
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod obiektowy 57109
  • Metry kw. 680 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
4 500 000 € 7258 €/m²
  • Kod obiektowy 57243
  • Metry kw. 620 m²
  • Odległość do plaży 2002 m

Subskrypcja newslettera