Sprzedaż - Działka 10500 m² w Salonikach

Grecja Macedonia Imathia Aleksandria
270 000 €
25 €/m²
Property 1139 photo 1
Property 1139 photo 2
Property 1139 photo 3
Property 1139 photo 4

Details

  • Odległość do najbliższego miasta: 40 km
  • Odległość od lotniska: 42 km

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 10500 metrów kwadratowych przy centralnej drodze miasta Saloniki. Teren posiada atrakcyjność inwestycyjną, istnieje możliwość wybudowania np. centrum rozrywki lub centrum handlowego. Wkrótce w pobliżu powstanie nowe lotnisko w Salonikach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 6620
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
220 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 8212
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
270 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 16409
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 20891
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
250 000 € 773 €/m²
  • Kod obiektowy 22247
  • Metry kw. 323 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
300 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 31676
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
250 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32364
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 17500 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 32476
  • Metry kw. 17200 m²
  • Odległość do plaży 16500 m
Sprzedaż
270 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 37026
  • Metry kw. 7720 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera