Sprzedaż - Hotel 920 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki
Na zapytanie
Property 1933 photo 1
Property 1933 photo 2
Property 1933 photo 3
Property 1933 photo 4
Property 1933 photo 5
Property 1933 photo 6
Property 1933 photo 7
Property 1933 photo 8
Property 1933 photo 9
Property 1933 photo 10
Property 1933 photo 11
Property 1933 photo 12
Property 1933 photo 13
Property 1933 photo 14
Property 1933 photo 15
  • Kod obiektowy 1933
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Hotel
  • Metry kw. 920 m²
  • Wielkosc gruntu 5480 m²
  • Region Athos/Chalkidiki
  • Location Chalkidiki (Chalkidiki) (Macedonia)

Details

  • Inne udogodnienia: beach bar, частный пляж около 50 м, зонтики и шезлонги, ресторан-барбекю, ресепшн, сад, огороженный участок, электрические ворота на дистанционном управлении и т.д.
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 76 km

Na zapytanie
  • Kod obiektowy 1933
  • Metry kw. 920 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 2704
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8896
  • Metry kw. 212 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
1 300 000 € 3250 €/m²
  • Kod obiektowy 11202
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19247
  • Metry kw. 5400 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
700 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 23401
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
3 400 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 24082
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
4 000 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 30309
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
900 000 € 2571 €/m²
  • Kod obiektowy 62958
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 25 m
Sprzedaż
2 500 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 63040
  • Metry kw. 530 m²
  • Rooms 14

Subskrypcja newslettera