700 000 € 660 000 €
2400 €/m²
Property 21536 photo 1
Property 21536 photo 2
Property 21536 photo 3
Property 21536 photo 4
Property 21536 photo 5
Property 21536 photo 6
Property 21536 photo 7
Property 21536 photo 8
Property 21536 photo 9
Property 21536 photo 10
Property 21536 photo 11
Property 21536 photo 12
Property 21536 photo 13
Property 21536 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 275 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ rożny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, basen, parking, ogród, trawę, grill, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod obiektowy 58917
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
770 000 € 5422 €/m²
  • Kod obiektowy 58922
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod obiektowy 58923
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 61593
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 62555
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 1249 m
Sprzedaż
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod obiektowy 62730
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod obiektowy 63154
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera