Sprzedaż - Działka na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki
300 000 €
115 €/m²
Property 2403 photo 1
Property 2403 photo 2
Property 2403 photo 3
Property 2403 photo 4
Property 2403 photo 5
Property 2403 photo 6
Property 2403 photo 7

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 2403
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 7214
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
320 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 9541
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 11364
  • Metry kw. 23750 m²
  • Odległość do plaży 40000 m
Sprzedaż
265 000 € 632 €/m²
  • Kod obiektowy 22231
  • Metry kw. 419 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 22744
  • Metry kw. 9312 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 31318
  • Metry kw. 2407 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
330 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 39704
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
330 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 45945
  • Metry kw. 3685 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Rekomendowane Sprzedaż
250 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 61823
  • Metry kw. 2550 m²
  • Odległość do plaży 13 m

Subskrypcja newslettera