Sprzedaż - Działka na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Olimpiada
750 000 €
42 €/m²
Property 2801 photo 1
Property 2801 photo 2
Property 2801 photo 3
Property 2801 photo 4
Property 2801 photo 5
Property 2801 photo 6
Property 2801 photo 7
Property 2801 photo 8
Property 2801 photo 9
Property 2801 photo 10
Property 2801 photo 11
Property 2801 photo 12
Property 2801 photo 13
Property 2801 photo 14
Property 2801 photo 15
Property 2801 photo 16

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 18000mkw. blisko morza. Wcześniej to miejsce było wykorzystywane jako kemping, na terenie jest cała komunikacja, woda, elektryczność. Znajdują się tam budynki, które służyły do biwakowania, plac zabaw, basen. Działka obsadzona drzewami, niezapomniana plaża 800 metrów od działki. W wiosce, która znajduje się w pobliżu, jest wszystko, czego potrzebujesz do stałego zamieszkania: szkoła, przedszkole, sklepy, małe restauracje i kawiarnie. Na terenie można wybudować budynek mieszkalny, a resztę terenu można wykorzystać jako kemping.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 €
  • Kod obiektowy 2801
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
765 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 4600
  • Metry kw. 11300 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 100 000 € 385 €/m²
  • Kod obiektowy 5922
  • Metry kw. 2850 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
860 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 8865
  • Metry kw. 4560 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
800 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 22286
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
750 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 22385
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
770 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 31597
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
800 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 31749
  • Metry kw. 7400 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
860 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 44409
  • Metry kw. 16500 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
800 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 45819
  • Metry kw. 12750 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera