Sprzedaż - Lokal użytkowy 1100 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kriopigi powiedział:
1 000 000 €
909 €/m²
Property 32989 photo 1
Property 32989 photo 2
Property 32989 photo 3
Property 32989 photo 4
Property 32989 photo 5
Property 32989 photo 6
Property 32989 photo 7
Property 32989 photo 8
Property 32989 photo 9
Property 32989 photo 10
Property 32989 photo 11

Details

  • Rok budowy: 2009
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzhcni 1100 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). lokal użytkowy składa się z 0 pięter. Lokal użytkowy ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja