Sprzedaż - Działka na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
210 000 €
42 €/m²
Property 3761 photo 1
Property 3761 photo 2
Property 3761 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 4985 mkw z możliwą powierzchnią zabudowy 200 mkw, położona w odległości 200 metrów od wybrzeża morskiego. W pobliżu znajduje się pięciogwiazdkowy hotel, a spacerując dwa kilometry promenadą ze wspaniałą plażą, znajdziesz się w popularnym kurorcie Pieria z wysoko rozwiniętą infrastrukturą. Energia elektryczna jest zapewniona.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 180 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 6040
  • Metry kw. 2040 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
220 000 € 293 €/m²
  • Kod obiektowy 6452
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
180 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 6455
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 6830
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Kod obiektowy 7090
  • Metry kw. 1375 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
300 000 € 263 €/m²
  • Kod obiektowy 7535
  • Metry kw. 1140 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
220 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 7951
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 9367
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
250 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 10292
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 10510
  • Metry kw. 1398 m²
  • Odległość do plaży 5500 m

Subskrypcja newslettera