Sprzedaż - Działka 15000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
200 000 €
13 €/m²
Property 3852 photo 1
Property 3852 photo 2
Property 3852 photo 3
Property 3852 photo 4
Property 3852 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż Działka15000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 50849
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
240 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50971
  • Metry kw. 4236 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
225 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 51788
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
220 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 52631
  • Metry kw. 3675 m²
Sprzedaż
225 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 56365
  • Metry kw. 1202 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 57121
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
230 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 57883
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63174
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 65622
  • Metry kw. 7497 m²

Subskrypcja newslettera