Sprzedaż - Działka 32000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania
Na zapytanie
Property 38912 photo 1
Property 38912 photo 2
Property 38912 photo 3
  • Kod obiektowy 38912
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 32000 m²
  • Region Kreta
  • Location Prefektura Chania (Kreta)

Details

  • Odległość do morza: 70 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 90 km

Opis

Na sprzedaż Działka32000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 5000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 46217
  • Metry kw. 5340 m²
  • Odległość do plaży 824 m
Sprzedaż
800 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46523
  • Metry kw. 26134 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
85 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46630
  • Metry kw. 2800 m²
  • Odległość do plaży 14400 m
Sprzedaż
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 46745
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 13600 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46787
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46788
  • Metry kw. 1451 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 46846
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
192 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 46924
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
180 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47000
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera