Sprzedaż - Lokal użytkowy 230 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Methoni powiedział: Makrigialos
Na zapytanie
Property 57910 photo 1
Property 57910 photo 2
Property 57910 photo 3
Property 57910 photo 4

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2012
  • System ogrzewania: diesel
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzhcni 230 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. lokal użytkowy składa się z 0 pięter. Lokal użytkowy ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8779
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 10144
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
85 000 € 354 €/m²
  • Kod obiektowy 56066
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 444 €/m²
  • Kod obiektowy 56568
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
650 000 € 2600 €/m²
  • Kod obiektowy 57461
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57910
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
65 000 € 902 €/m²
  • Kod obiektowy 60521
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod obiektowy 65238
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 20 m

Subskrypcja newslettera