Sprzedaż - Działka 8500 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Potidaia
360 000 €
42 €/m²
Property 58304 photo 1
Property 58304 photo 2
Property 58304 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka8500 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 9541
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
300 000 €
  • Kod obiektowy 2403
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
330 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 45945
  • Metry kw. 3685 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
500 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 35688
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 7214
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
425 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 63159
  • Metry kw. 1976 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
350 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 22744
  • Metry kw. 9312 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
360 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 61745
  • Metry kw. 1850 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
330 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 39704
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 31095
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera