370 000 €
6379 €/m²
Property 61622 photo 1
Property 61622 photo 2
Property 61622 photo 3
Property 61622 photo 4
Property 61622 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Usługi

  • Winda
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na siódmym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 64548
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod obiektowy 64614
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
515 000 € 4364 €/m²
  • Kod obiektowy 64615
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod obiektowy 64616
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
382 000 € 3031 €/m²
  • Kod obiektowy 64644
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 3157 €/m²
  • Kod obiektowy 64651
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 3411 €/m²
  • Kod obiektowy 64676
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
450 000 € 3284 €/m²
  • Kod obiektowy 65072
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
480 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 65073
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera