135 000 €
2547 €/m²
Property 64812 photo 1
Property 64812 photo 2
Property 64812 photo 3
Property 64812 photo 4
Property 64812 photo 5
Property 64812 photo 6
Property 64812 photo 7
Property 64812 photo 8
Property 64812 photo 9
Property 64812 photo 10
Property 64812 photo 11
Property 64812 photo 12
Property 64812 photo 13
Property 64812 photo 14

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2019
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 8400 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 2714 €/m²
  • Kod obiektowy 57534
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1115 €/m²
  • Kod obiektowy 57535
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
175 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 57556
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 3700 €/m²
  • Kod obiektowy 57683
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
180 000 € 160 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 58145
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 58219
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 2698 €/m²
  • Kod obiektowy 59130
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2534 €/m²
  • Kod obiektowy 59325
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 59390
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3508 €/m²
  • Kod obiektowy 59435
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera