Sprzedaż - Działka 12200 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Paliouri powiedział:
600 000 €
49 €/m²
Property 8238 photo 1
Property 8238 photo 2
Property 8238 photo 3
Property 8238 photo 4
Property 8238 photo 5
Property 8238 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 84 km

Opis

Na sprzedaż Działka12200 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 650 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2367
  • Metry kw. 51000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
600 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 6659
  • Metry kw. 6930 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
685 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 7439
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 8238
  • Metry kw. 12200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 10114
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
600 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 31886
  • Metry kw. 14625 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32177
  • Metry kw. 19900 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
600 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 35684
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
600 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 61529
  • Metry kw. 2822 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
620 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 62187
  • Metry kw. 11444 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera