Sprzedany

Sprzedaż - Domek 100 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
Na zapytanie
Property 878 photo 1

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Plaża: песчаный
  • Liczba pokoi: 4: подвал 15 кв.м. 1 этаж: зал с кухней и санузел. 2 этаж: 3 спальные и ванная.
  • Inne udogodnienia: Общий бассейн, вся мебель, отопление
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 94 km

Sprzedaż
360 000 € 2535 €/m²
  • Kod obiektowy 12426
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 3611 €/m²
  • Kod obiektowy 19966
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
180 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 28924
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 2589 €/m²
  • Kod obiektowy 31242
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 31745
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 32105
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 2814 €/m²
  • Kod obiektowy 32432
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
230 000 € 2169 €/m²
  • Kod obiektowy 32756
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod obiektowy 36076
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
470 000 € 2937 €/m²
  • Kod obiektowy 40243
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera