O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Real Estate Consultant
+30 23750 20330
sales@grekodom.com
Obiekty agenta
Sprzedaż
85 000 €
170 €/m²
Działka
Kriaritsi
Kod obiektowy
60181
Metry kw.
500 m²
Rekomendowane
Sprzedaż
90 000 €
434 €/m²
Działka
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
60183
Metry kw.
207 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
400 000 €
114 €/m²
Działka
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
60198
Metry kw.
3500 m²
Odległość do plaży
130 m
Sprzedaż
160 000 €
35 €/m²
Działka
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
60199
Metry kw.
4553 m²
Odległość do plaży
610 m
Rekomendowane
Sprzedaż
450 000 €
410 000 €
3178 €/m²
Domek
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
60200
Metry kw.
129 m²
Rooms
4
Rekomendowane
Sprzedaż
270 000 €
250 000 €
25 €/m²
Działka
Athos/Chalkidiki
Kod obiektowy
61406
Metry kw.
10000 m²
Odległość do plaży
200 m
Rekomendowane
Sprzedaż
100 000 €
12 €/m²
Działka
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
61412
Metry kw.
8000 m²
Odległość do plaży
870 m
Sprzedaż
650 000 €
585 000 €
617 €/m²
Nieruchomość komercyjna
Sithonia/Chalkidiki
Kod obiektowy
61435
Metry kw.
948 m²
Odległość do plaży
1400 m
Subskrybować
Chciałbym otrzymywać aktualizacje i informacje o promocjach na podane dane kontakte, które pasują do moich zainteresowań i preferencji, zgodnie z
Polityka prywatnosci
Więcej tutaj
Ok