5 obiektów na 1 stronach

Sprzedaż
139 000 € 347 €/m²
  • Kod obiektowy 63573
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 488 €/m²
  • Kod obiektowy 63620
  • Metry kw. 2865 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod obiektowy 64562
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 1308 €/m²
  • Kod obiektowy 64563
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3

Nieruchomości w Elatochori, Pieria – posiadłość w górskim raju

Elatochori to urokliwa górska wioska w regionie Pieria w północnej Grecji, znana z ośrodka narciarskiego, nieskażonej przyrody oraz tradycyjnej kamiennej architektury. Jeśli szukasz nieruchomości w Grecji, które oferują świeże powietrze, sosnowe lasy i spektakularne widoki na górę Olimp oraz Morze Egejskie, Elatochori jest doskonałym wyborem.

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Elatochori

Elatochori łączy spokojny górski styl życia z łatwym dostępem do morza i pobliskich miast. Wioska znajduje się około 30 minut od nadmorskiego miasta Katerini oraz mniej więcej godzinę od Salonik i ich międzynarodowego lotniska. To sprawia, że jest idealne zarówno na domy wakacyjne, jak i do całorocznego mieszkania.

  • Cel na każdą porę roku: Narty i sporty zimowe zimą, piesze wędrówki oraz kolarstwo górskie wiosną, latem i jesienią.
  • Piękne krajobrazy: Gęste lasy, wodospady, tradycyjne kamienne domy i panoramiczne widoki.
  • Cisza i bezpieczeństwo: Spokojna, przyjazna rodzinom wioska z relaksującą atmosferą.
  • Dobra wartość: Ceny nieruchomości są zazwyczaj niższe niż na popularnych wyspach lub w dużych miastach.

Rodzaje nieruchomości w Elatochori

Rynek nieruchomości w Elatochori oferuje różne możliwości dopasowane do różnych budżetów i stylów życia:

  • Tradycyjne kamienne domy: Odrestaurowane domy we wsi z kominkami, drewnianymi stropami i autentycznym charakterem.
  • Nowoczesne chalety i wille: Nowocześniejsze budynki z tarasami, prywatnymi ogrodami i widokami na góry.