6 obiektów na 1 stronach

Sprzedaż
210 000 € 2800 €/m²
  • Kod obiektowy 65365
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
125 000 € 1562 €/m²
  • Kod obiektowy 65788
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 66044
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
80 000 € 1600 €/m²
  • Kod obiektowy 66148
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod obiektowy 41086
  • Metry kw. 843 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63184
  • Metry kw. 565 m²
  • Rooms 12

Nieruchomości w Attyce, Grecja – Mieszkaj tam, gdzie Ateny spotykają morze

Attyka to serce Grecji – region, który łączy starożytną historię, nowoczesny styl życia i piękną linię brzegową w jednym miejscu. Od apartamentów w centrum Aten z widokiem na Akropol po domy nadmorskie wzdłuż Atutyckiej Riwiery, nieruchomości w Attyce oferują szeroki wybór opcji do mieszkania, inwestowania lub posiadania domu wakacyjnego.

Dlaczego warto kupić nieruchomość w Attyce?

Attyka to coś więcej niż tylko Ateny. Obejmuje tętniące życiem dzielnice miejskie, spokojne przedmieścia oraz malownicze obszary nadmorskie. Kupujący wybierają Attykę ze względu na:

  • Atrakcyjne położenie: Międzynarodowe lotnisko, porty i autostrady zapewniają łatwe połączenie z wyspami oraz resztą Europy.
  • Stabilny rynek nieruchomości: Wysoki popyt na wynajem, szczególnie krótkoterminowy, sprawia, że Attyka jest atrakcyjna dla inwestorów.
  • Łagodny klimat śródziemnomorski: Ponad 250 słonecznych dni w roku.
  • Życie kulturalne i społeczne: Muzea, teatry, restauracje, zakupy i nocne życie przez cały rok.

Główne obszary nieruchomości w Attyce

Centrum Aten

Idealne dla tych, którzy chcą być blisko biznesu, uczelni i atrakcji kulturalnych. Znajdziesz tu odnowione neoklasycystyczne budynki, nowoczesne apartamenty i lofty o dużym potencjale wynajmu oraz świetny dostęp do komunikacji publicznej.