Sprzedany

Sprzedaż - Willa 440 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 1031 photo 1
Property 1031 photo 2
Property 1031 photo 3
Property 1031 photo 4
Property 1031 photo 5
Property 1031 photo 6
Property 1031 photo 7
Property 1031 photo 8
Property 1031 photo 9
Property 1031 photo 10
Property 1031 photo 11
Property 1031 photo 12
Property 1031 photo 13
Property 1031 photo 14
Property 1031 photo 15
Property 1031 photo 16
Property 1031 photo 17
Property 1031 photo 18
Property 1031 photo 19
Property 1031 photo 20
Property 1031 photo 21
Property 1031 photo 22
Property 1031 photo 23
Property 1031 photo 24
Property 1031 photo 25
Property 1031 photo 26
Property 1031 photo 27
  • Kod obiektowy 1031
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 440 m²
  • Wielkosc gruntu 4000 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 6
  • Odległość do morza: 50 m

Sprzedaż
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 8060
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod obiektowy 9439
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 10664
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10879
  • Metry kw. 330 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 12116
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 12211
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 12965
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod obiektowy 12999
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 13516
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera