2 550 000 €
1594 €/m²
Property 10482 photo 1
Property 10482 photo 2
Property 10482 photo 3
Property 10482 photo 4
Property 10482 photo 5
Property 10482 photo 6
Property 10482 photo 7
Property 10482 photo 8
Property 10482 photo 9
Property 10482 photo 10
Property 10482 photo 11
Property 10482 photo 12
Property 10482 photo 13
Property 10482 photo 14
Property 10482 photo 15
Property 10482 photo 16
Property 10482 photo 17
Property 10482 photo 18
Property 10482 photo 19
Property 10482 photo 20
Property 10482 photo 21
Property 10482 photo 22
Property 10482 photo 23
Property 10482 photo 24
Property 10482 photo 25
Property 10482 photo 26
Property 10482 photo 27
Property 10482 photo 28

Details

  • Rok remontu: 2008
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Winda
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 0-hotel o powierzchni 1600 metrów kwadratów na Zaknythos. Hotel ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 450 000 € 2069 €/m²
  • Kod obiektowy 5899
  • Metry kw. 1184 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
2 700 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 9847
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 550 000 € 1593 €/m²
  • Kod obiektowy 10482
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
3 100 000 € 3369 €/m²
  • Kod obiektowy 37533
  • Metry kw. 920 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera