Sprzedaż - Działka 7230 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
320 000 €
44 €/m²
Property 1050 photo 1
Property 1050 photo 2

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka7230 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Działka znajduje się pomiędzy dwoma palcami Półwyspu Chalcydyckiego, w popularnej dzielnicy turystycznej.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
440 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 14353
  • Metry kw. 3600 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 18731
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 18732
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 18989
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
300 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 19485
  • Metry kw. 8268 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
380 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 20233
  • Metry kw. 6013 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
450 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 24946
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 25290
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 29202
  • Metry kw. 6460 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
380 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 33204
  • Metry kw. 15120 m²
  • Odległość do plaży 1700 m

Subskrypcja newslettera