Sprzedany

Sprzedaż - Willa 190 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum
Na zapytanie
Property 1063 photo 1
Property 1063 photo 2
Property 1063 photo 3
Property 1063 photo 4
Property 1063 photo 5
Property 1063 photo 6
Property 1063 photo 7
Property 1063 photo 8
Property 1063 photo 9
Property 1063 photo 10
Property 1063 photo 11
Property 1063 photo 12
Property 1063 photo 13
Property 1063 photo 14
  • Kod obiektowy 1063
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 190 m²
  • Wielkosc gruntu 410 m²
  • Region Ateny
  • Location Ateny - Centrum (Attyka)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1950
  • Liczba pokoi: 4: 1 этаж - 3 спальни и ванная, цокольный - кухня, салон, столовая, туалет, два холла. подвальный - спальня для прислуги, подсобные помещения
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 250 000 € 3768 €/m²
  • Kod obiektowy 7203
  • Metry kw. 597 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 8364
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 200 000 € 3098 €/m²
  • Kod obiektowy 8681
  • Metry kw. 710 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
15 500 000 € 11223 €/m²
  • Kod obiektowy 13080
  • Metry kw. 1381 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
12 500 000 € 33783 €/m²
  • Kod obiektowy 13088
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
8 600 000 € 6 500 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 13284
  • Metry kw. 1200 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 100 000 € 900 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 13670
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 350 000 € 2934 €/m²
  • Kod obiektowy 14427
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 200 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 14568
  • Metry kw. 1400 m²
  • Rooms 14

Subskrypcja newslettera