Sprzedany

Sprzedaż - Willa 525 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 1070 photo 1
Property 1070 photo 2
Property 1070 photo 3
Property 1070 photo 4
Property 1070 photo 5
Property 1070 photo 6
Property 1070 photo 7
Property 1070 photo 8
Property 1070 photo 9
Property 1070 photo 10
Property 1070 photo 11
Property 1070 photo 12
Property 1070 photo 13
Property 1070 photo 14
Property 1070 photo 15
Property 1070 photo 16
Property 1070 photo 17
Property 1070 photo 18
Property 1070 photo 19
Property 1070 photo 20
  • Kod obiektowy 1070
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 525 m²
  • Wielkosc gruntu 8000 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6: 6 спален, 5 ванных, 3 салона, 2 кухни, туалет
  • Inne udogodnienia: барбекю 50 м2 с баром, 300 м3 резервуар для воды, две скважины бесплатной воды, движок 40 ква, бассейн 150 м2 с 2 ванными и туалетом, 2 камина, мебель, лифт, 300 хвойных и 100 плодовых деревьев
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Sprzedaż
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 10664
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10879
  • Metry kw. 330 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 12116
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 12211
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 12965
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod obiektowy 12999
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 13516
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • Kod obiektowy 14275
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 14290
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 14434
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 15

Subskrypcja newslettera