Sprzedany

Sprzedaż - Willa 525 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 1070 photo 1
Property 1070 photo 2
Property 1070 photo 3
Property 1070 photo 4
Property 1070 photo 5
Property 1070 photo 6
Property 1070 photo 7
Property 1070 photo 8
Property 1070 photo 9
Property 1070 photo 10
Property 1070 photo 11
Property 1070 photo 12
Property 1070 photo 13
Property 1070 photo 14
Property 1070 photo 15
Property 1070 photo 16
Property 1070 photo 17
Property 1070 photo 18
Property 1070 photo 19
Property 1070 photo 20
  • Kod obiektowy 1070
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 525 m²
  • Wielkosc gruntu 8000 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6: 6 спален, 5 ванных, 3 салона, 2 кухни, туалет
  • Inne udogodnienia: барбекю 50 м2 с баром, 300 м3 резервуар для воды, две скважины бесплатной воды, движок 40 ква, бассейн 150 м2 с 2 ванными и туалетом, 2 камина, мебель, лифт, 300 хвойных и 100 плодовых деревьев
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Sprzedaż
1 900 000 € 1 550 000 € 3163 €/m²
  • Kod obiektowy 16886
  • Metry kw. 490 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 18361
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Kod obiektowy 18427
  • Metry kw. 770 m²
  • Rooms 14
Sprzedaż
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod obiektowy 18833
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod obiektowy 19042
  • Metry kw. 816 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 20929
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 21927
  • Metry kw. 540 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod obiektowy 23301
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod obiektowy 24980
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera