Sprzedany
Property 10938 photo 1
Property 10938 photo 2
Property 10938 photo 3
Property 10938 photo 4
Property 10938 photo 5
Property 10938 photo 6
Property 10938 photo 7
Property 10938 photo 8
Property 10938 photo 9
Property 10938 photo 10
Property 10938 photo 11
Property 10938 photo 12
Property 10938 photo 13
Property 10938 photo 14
Property 10938 photo 15
Property 10938 photo 16
Property 10938 photo 17
Property 10938 photo 18
Property 10938 photo 19
Property 10938 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 115 metrów kwadratów na Attyce. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, parking, ogród, trawę, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 19026
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
300 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 19051
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod obiektowy 22047
  • Metry kw. 215 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 1919 €/m²
  • Kod obiektowy 22184
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod obiektowy 22228
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
260 000 € 1733 €/m²
  • Kod obiektowy 22937
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 23127
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
525 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 23786
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
330 000 € 891 €/m²
  • Kod obiektowy 24155
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 24460
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera