Sprzedaż - Działka 640 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 11215 photo 1
Property 11215 photo 2
Property 11215 photo 3
Property 11215 photo 4
Property 11215 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 67 km

Opis

Na sprzedaż Działka640 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 250 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
270 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 61055
  • Metry kw. 5625 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
350 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 61092
  • Metry kw. 7216 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
1 400 000 € 564 €/m²
  • Kod obiektowy 61262
  • Metry kw. 2481 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
500 000 € 651 €/m²
  • Kod obiektowy 61264
  • Metry kw. 768 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 510 €/m²
  • Kod obiektowy 61265
  • Metry kw. 1959 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 300 000 € 457 €/m²
  • Kod obiektowy 61266
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61317
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 61412
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 870 m
Rekomendowane Sprzedaż
120 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 61587
  • Metry kw. 302 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera