Sprzedany

Wynajem - Apartament 54 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum
Na zapytanie
Property 1142 photo 1
Property 1142 photo 2
Property 1142 photo 3
Property 1142 photo 4
Property 1142 photo 5
Property 1142 photo 6
Property 1142 photo 7
  • Kod obiektowy 1142
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Wynajem
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 54 m²
  • Region Ateny
  • Location Ateny - Centrum (Attyka)

Details

  • Plaża: песок и мелкая галька
  • Inne udogodnienia: тенты, автономное отопление, горячая вода от солнечного нагревателя, wi-fi интернет, кондиционер
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod obiektowy 65341
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod obiektowy 65342
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod obiektowy 65343
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod obiektowy 65344
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Kod obiektowy 65347
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 65348
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 65349
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod obiektowy 65350
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod obiektowy 65351
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod obiektowy 65352
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera