210 000 €
2100 €/m²
Property 11558 photo 1
Property 11558 photo 2
Property 11558 photo 3
Property 11558 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 85 km

Usługi

  • Kominek
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów w Loutraki. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, garaż, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 1538 €/m²
  • Kod obiektowy 4005
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
180 000 € 1161 €/m²
  • Kod obiektowy 4006
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 2100 €/m²
  • Kod obiektowy 11558
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 1793 €/m²
  • Kod obiektowy 39035
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
270 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 39036
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera