Sprzedany

Sprzedaż - Lokal użytkowy 500 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Centrum
Na zapytanie
Property 1191 photo 1
Property 1191 photo 2
Property 1191 photo 3
Property 1191 photo 4
  • Kod obiektowy 1191
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Lokal użytkowy
  • Metry kw. 500 m²
  • Region Ateny
  • Location Ateny - Centrum (Attyka)

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
285 000 € 1748 €/m²
  • Kod obiektowy 45891
  • Metry kw. 163 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 330 000 € 2955 €/m²
  • Kod obiektowy 46935
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
650 000 € 1846 €/m²
  • Kod obiektowy 48583
  • Metry kw. 352 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 48586
  • Metry kw. 60 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
70 000 € 1093 €/m²
  • Kod obiektowy 49317
  • Metry kw. 64 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
220 000 € 745 €/m²
  • Kod obiektowy 50568
  • Metry kw. 295 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
170 000 € 1307 €/m²
  • Kod obiektowy 50599
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
470 000 € 552 €/m²
  • Kod obiektowy 51364
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
177 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 51783
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera