Sprzedany

Sprzedaż - Działka 6681 m² w Kefalonia

Grecja
Na zapytanie
Property 12304 photo 1
Property 12304 photo 2
Property 12304 photo 3
Property 12304 photo 4
Property 12304 photo 5
Property 12304 photo 6
Property 12304 photo 7
Property 12304 photo 8
Property 12304 photo 9
Property 12304 photo 10
Property 12304 photo 11
Property 12304 photo 12
Property 12304 photo 13
Property 12304 photo 14
Property 12304 photo 15
  • Kod obiektowy 12304
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 6681 m²
  • Region Kefalonia

Details

  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 24142
  • Metry kw. 6113 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
110 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 24180
  • Metry kw. 5491 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 384 €/m²
  • Kod obiektowy 30773
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
120 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 39286
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 000 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 50059
  • Metry kw. 27200 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 50062
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
500 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 50064
  • Metry kw. 3110 m²
Sprzedaż
220 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 58393
  • Metry kw. 2840 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 800 000 € 1 600 000 € 2182 €/m²
  • Kod obiektowy 60081
  • Metry kw. 733 m²
  • Odległość do plaży 15 m

Subskrypcja newslettera