Sprzedany

Sprzedaż - Willa 720 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • Kod obiektowy 1280
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 720 m²
  • Wielkosc gruntu 9000 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 7

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Plaża: песок и мелкая галька
  • Liczba pokoi: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Sprzedaż
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod obiektowy 6181
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod obiektowy 8060
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod obiektowy 9439
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 10664
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 10879
  • Metry kw. 330 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 12116
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod obiektowy 12211
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 12965
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod obiektowy 12999
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera