Sprzedany

Sprzedaż - Domek 123 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
Na zapytanie
Property 1307 photo 1
Property 1307 photo 2
Property 1307 photo 3
Property 1307 photo 4
Property 1307 photo 5
Property 1307 photo 6
Property 1307 photo 7
Property 1307 photo 8
Property 1307 photo 9
Property 1307 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 5: 1 этаж: гостиная с кухней, ванная, спальная. 2 этаж: 3 спальные, ванная, балкон
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Usługi

  • Parking
  • Widok na morze
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 123 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Domek składa się z 0 pięter. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kominek, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 2687 €/m²
  • Kod obiektowy 62538
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
295 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 62791
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
235 000 € 2473 €/m²
  • Kod obiektowy 62845
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod obiektowy 63064
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
680 000 € 3317 €/m²
  • Kod obiektowy 63065
  • Metry kw. 205 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 3317 €/m²
  • Kod obiektowy 63067
  • Metry kw. 205 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 63134
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod obiektowy 63492
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
234 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 63592
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 2712 €/m²
  • Kod obiektowy 63593
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera