Sprzedany

Sprzedaż - Willa 600 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 1326 photo 1
Property 1326 photo 2
Property 1326 photo 3
Property 1326 photo 4
Property 1326 photo 5
Property 1326 photo 6
Property 1326 photo 7
Property 1326 photo 8
Property 1326 photo 9
Property 1326 photo 10
Property 1326 photo 11
Property 1326 photo 12
Property 1326 photo 13
Property 1326 photo 14
Property 1326 photo 15
Property 1326 photo 16
  • Kod obiektowy 1326
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 600 m²
  • Wielkosc gruntu 4010 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)
  • Liczba pokoi 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 6: 6 спален, два бассейна, два салона, комната для прислуги, рабочий кабинет, игровая комната , тренажерный зал, 4 веранды
  • Inne udogodnienia: бассейн 72 кв.м, кондиционеры, автономное отопление, сигнализация, автополив, автоматические ворота, электроприборы и мебель высшей категории, спутниковое тв и интернет
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Sprzedaż
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 14290
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 14434
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 15
Sprzedaż
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 14468
  • Metry kw. 800 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 700 000 € 1 550 000 € 3690 €/m²
  • Kod obiektowy 16884
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 900 000 € 1 550 000 € 3163 €/m²
  • Kod obiektowy 16886
  • Metry kw. 490 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 18361
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Kod obiektowy 18427
  • Metry kw. 770 m²
  • Rooms 14
Sprzedaż
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod obiektowy 18833
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod obiektowy 19042
  • Metry kw. 816 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m

Subskrypcja newslettera