Sprzedany

Sprzedaż - Domek 120 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 13387 photo 1
Property 13387 photo 2
Property 13387 photo 3
Property 13387 photo 4
Property 13387 photo 5
Property 13387 photo 6
Property 13387 photo 7
Property 13387 photo 8
Property 13387 photo 9
Property 13387 photo 10
Property 13387 photo 11
Property 13387 photo 12
Property 13387 photo 13
Property 13387 photo 14
Property 13387 photo 15
Property 13387 photo 16
Property 13387 photo 17
Property 13387 photo 18
Property 13387 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 88 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 120 metrów kwadratów na Sithonii (Chalkidki). Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 3636 €/m²
  • Kod obiektowy 63401
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 63449
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod obiektowy 63514
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63566
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 3703 €/m²
  • Kod obiektowy 63598
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 63972
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 3231 €/m²
  • Kod obiektowy 64006
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 4500 €/m²
  • Kod obiektowy 64055
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
290 000 € 1526 €/m²
  • Kod obiektowy 64624
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 2531 €/m²
  • Kod obiektowy 64779
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera