1 060 000 €
2083 €/m²
Property 13648 photo 1
Property 13648 photo 2
Property 13648 photo 3
Property 13648 photo 4
Property 13648 photo 5
Property 13648 photo 6
Property 13648 photo 7
Property 13648 photo 8
Property 13648 photo 9
Property 13648 photo 10
Property 13648 photo 11
Property 13648 photo 12
Property 13648 photo 13
Property 13648 photo 14
Property 13648 photo 15
Property 13648 photo 16
Property 13648 photo 17
Property 13648 photo 18
Property 13648 photo 19
Property 13648 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 11
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 83 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 509 metrów kwadratów w Loutraki. Pół-piwnica się z 2 salonów, jedna kuchnia, jedna łazienka, 2 spiżarni. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 5 sypialnie, salon z kuchnią, 3 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 380 000 € 3631 €/m²
  • Kod obiektowy 7235
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
950 000 € 890 000 € 2405 €/m²
  • Kod obiektowy 12982
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 060 000 € 2082 €/m²
  • Kod obiektowy 13648
  • Metry kw. 509 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 200 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 26944
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 39166
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera