Sprzedaż - Działka 12053 m² na Sporadach

Grecja Wyspy Egejskie Sporady
Na zapytanie
Property 13718 photo 1
Property 13718 photo 2
Property 13718 photo 3
Property 13718 photo 4
Property 13718 photo 5
Property 13718 photo 6
Property 13718 photo 7
Property 13718 photo 8
  • Kod obiektowy 13718
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 12053 m²
  • Region Sporady
  • Location Sporady (Wyspy Egejskie)

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka12053 metrów kwadratowych na Sporadach.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 400 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 8056
  • Metry kw. 2980 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
5 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 8058
  • Metry kw. 50000 m²
Sprzedaż
2 000 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 11180
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 13718
  • Metry kw. 12053 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
5 000 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 19029
  • Metry kw. 21776 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
160 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 22780
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 105 m
Sprzedaż
800 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 22786
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 425 m
Sprzedaż
500 000 € 195 €/m²
  • Kod obiektowy 27142
  • Metry kw. 2564 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 38991
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera