Sprzedany

Sprzedaż - Willa 365 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 1387 photo 1
Property 1387 photo 2
Property 1387 photo 3
Property 1387 photo 4
Property 1387 photo 5
Property 1387 photo 6
Property 1387 photo 7
Property 1387 photo 8
Property 1387 photo 9
Property 1387 photo 10
Property 1387 photo 11
Property 1387 photo 12
Property 1387 photo 13
Property 1387 photo 14
Property 1387 photo 15
Property 1387 photo 16
Property 1387 photo 17
  • Kod obiektowy 1387
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 365 m²
  • Wielkosc gruntu 4100 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Inne udogodnienia: 13 складских помещений, винный погреб, гостевой дом, специальное место для животных, церквушка, бассейн с гидромассажем, бар у бассейна, барбекю и дровяная печь, три беседки, электродвижок, автополив участка и наружное освещение
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Sprzedaż
3 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34875
  • Metry kw. 600 m²
Sprzedaż
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 35090
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36662
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36818
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 40429
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod obiektowy 41218
  • Metry kw. 750 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod obiektowy 41219
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 41912
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
480 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 42807
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera