3 500 000 €
12963 €/m²
Property 13997 photo 1
Property 13997 photo 2
Property 13997 photo 3
Property 13997 photo 4
Property 13997 photo 5
Property 13997 photo 6
Property 13997 photo 7
Property 13997 photo 8
Property 13997 photo 9
Property 13997 photo 10
Property 13997 photo 11
Property 13997 photo 12
Property 13997 photo 13
Property 13997 photo 14
Property 13997 photo 15

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 270 metrów kwadratów na Mykonos. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 300 000 € 7021 €/m²
  • Kod obiektowy 8342
  • Metry kw. 470 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
3 500 000 € 12962 €/m²
  • Kod obiektowy 13997
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 16861
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Kod obiektowy 30384
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera